• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od jednoosobowych gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane są w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez hurtownie medyczne są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich z branż, a także pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i specjalistyczne akcesoria.

Polecamy
Sklep Medyczny Cezal

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Oferta obejmuje produkty z wielu medycznych dziedzin, które obejmują nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i sprzętu dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, oferując szeroką ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z firm, jakich towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Poch.

Sklepy medyczne zaopatrują również gabinety rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i sprzęt stomatologiczny, który oferuje sklep, to aż 8 000 produktów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów, do których należy m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie są także produkty krajowe, twórcy następujących produktów na przykład Zhermapol czy Tzmo.
Oferowane towary jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty oraz różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek tego, co znajduje się zarówno w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.