• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, chcesz zmienić kształt miejsc płciowych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje problemy i znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany też dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Polecamy:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.